Uživatelské fórum

Oznámení
Smazat vše

[Uzavřeno] Závazná pravidla fóra:

1 Příspěvky
1 Uživatelé
2 Reactions
310 Zobrazeno
(@iotcz)
Člen Admin
Přidal se: před 3 roky
Příspěvky: 7
Úvodní téma  

Závazná pravidla fóra:

➡ 1. Uživatel je povinen dodržovat tato pravidla, při prvním porušení bude napomenut, při dalším vyloučen.

➡ 2. Přísně zakázány jsou vulgarity a urážky.

➡ 3. Pište k tématu. Při změně tématu nebo před zakládáním nového tématu (threadu) je uživatel povinen prohlédnout fórum, zda se na téma o kterém se chce něco dozvědět nedebatovalo již někde jinde. Pakliže tak neučiní a vytvoří duplicitní thread, vystavuje se riziku smazání onoho threadu.

➡ 4. Uživatel se musí držet daného tématu, který vyplývá z jeho názvu. Ostatní komunikace mezi uživateli je povolená jen přes SZ (soukromá zpráva).

➡ 5. Než se zeptáte, použijte vyhledávání - zeptá-li se někdo na něco, co tu 100x bylo, neodpovídejte "Hledej", ale neodpovězte raději vůbec nebo k tématu.

➡ 6. Šetřete s citacemi, tzn. je zakázáno citovat poslední předcházející příspěvek (i poslední jiného uživatele!). Pokud už chcete citovat, smažte vše, co nesouvisející s Vaší odpovědí. Stejně tak nepište po sobě jdoucí příspěvky, od toho tu máme tlačítko UPRAVIT u stávajícího příspěvku.

➡ 7. Podpis je povolen maximálně na čtyři řádky a neměl by obsahovat grafiku. Podpis je nutné uvodit do tagů:
[code][size=xx-small]...zde podpis...[/size][/code]

➡ 8. Bez svolení majitele fóra je povolena jen soukromá inzerce a ta se musí týkat problematiky IOTcz a souvisejícího - platí i o odkazech na komerční weby v podpisu, bydlišti nebo kdekoliv jinde.

➡ 9. Je zakázáno porušování (i nabádání k porušování) platných zákonů ČR a EU.

➡ 10. Porušuje-li někdo pravidla neupozorňujte jej na to ve fóru. Pokud Vám to moc vadí a nevšimne si toho administrátor, upozorněte jej pomocí SZ (soukromé zprávy).

➡ 11. Jste-li napomenuti administrátorem, nereagujte na toto do daného tématu, ale výhradně přes tlačítko NAHLÁSIT (u každého příspěvku vpravo dole). Zatímco Vaše napomenutí je pro ostatní výchovné, reakce na něj je již zbytečná. U tohoto bodu platí výjimka a za porušení budete vyloučeni z fóra ihned.

➡ 12. Neděkujte přímo v tématu samotným slovem "Děkuji" apod., pro tyto účely používejte funkci Hodnocení. U každého příspěvku je vlevo dole palec, pomocí kterého můžete udělit poděkování.

➡ 13. Jsou zakázány podpisy z Tapatalk.

Tyto pravidla nabývají na účinnosti od 3.3.2021.

Naleznete nás online na:

Discord: https://discord.gg/pb6uvm9fJb

Clubhouse klub: "IOT CZ" (každý den po 22 hodině)


   
pan Jan and volkswagen reacted
Štítky tématu
Sdílet: