Podpora webu

Líbí se vám informace a návody průběžně uveřejňované na tomto webu? Autoři publikují bez výjimky zdarma, ale bohužel provoz webu samotného je spojen s pravidelně opakujícími se náklady.

Tyto čítají zejména platbu za samotnou doménu a hosting, kde připlácíme i za tzv. SNI nutné pro HTTPS Let’s Encrypt certifikát.

Zajisté jste si všimli, že celý web je prostý všech reklamních bannerů či jiných reklam, což bychom rádi zachovali i nadále. Po zralé úvaze nechceme ani uzavírat a zpoplatňovat články/návody. Vše by tedy mělo zůstat pouze v režimu dobrovolnosti samotných čtenářů.

Z výše uvedených důvodu Vás proto chceme touto formou požádat o příspěvek.

Formy podpory

  • Paypal:

  • převod z běžného účtu na účet ve FIO bance: 240 034 9921 / 2010, případně pro přeshraniční IBAN CZ94 2010 0000 0024 0034 9921 (BIC FIOBCZPPXXX). Využít můžete samozřejmě i QR kódu níže:
QR kód pro převod

Sponzoři

V této sekci bude po připsání částky uveřejněno křestní jméno a iniciály příjmení. Chcete-li uveřejnit místo toho například přezdívku nebo nechcete-li být uvedeni vůbec, kontaktujte nás.

Seznam dárců:

  • Břetislav „BJ“ J., Jakub K., Jiří V., Lubomír K., Miroslav P., Martina P., Lukáš R., Vojta R., Tomáš K., buďte další.

Děkujeme

Pokud jste se rozhodli přispět, tak Vám děkujeme. Pokud nikoliv, tak i přesto děkujeme za přečtení tohoto článku a třeba přispějete příště. 🙂

$ s myšlenky na „$ s“
  1. Skely web plny super navodu a navic skvela parta na FB skupine. Tohle musi vydrzet dal a plne chapu narocnost s pripravou clanku a technikaliemi…jen tak dal kluci a VELKY DIK! Uz to supu k vam na ucet:-)

    1. Lubomíre, děkujeme za podporu a doufejme, že vše vydrží co nejdéle!

Zanechat komentář